Datová analytika

Infrastrukturní řešení

Infrastrukturní řešení

Kvalitu a efektivitu zpracování dat ovlivňuje i volba, návrh a implementace hardwaru.

„Zkušenosti našich IT architektů, získané na mnoha technologických projektech, nám umožňují dívat se na infrastrukturu z nového úhlu a nabízet inovátorská a alternativní řešení.

Jako jedni z prvních v ČR jsme začali nabízet softwarově definovaná úložiště, což našim klientům umožnilo zachovávat a šetřit investice a snižovat celkové náklady. Zabýváme se využíváním konvergovaných sítí a infrastruktur pro snížení nákladů se SAN infrastrukturou.“

Ing. Pavel Pokorný

Technický ředitel

IBM Infrastrukturní řešení

IBM je jeden z největších světových výrobců v oblasti informačních technologií a předním inovátorem s největším počtem patentů na světě. Díky tomu, nám IBM technologie umožňují nabízet špičková řešení v oblasti hardwarových a softwarově definovaných řešení.

INFINIDAT Infinibox

InfiniBox je vysoce výkonné enterprise diskové pole eliminující problémy s výkonností, dostupností a škálovatelností, umožňující provozovat kritické business aplikace.

Microsoft Storage Spaces Direct

MS S2D umožňuje zákazníkům realizovat vysoce dostupné a výkonné diskové prostory pomocí nativních funkcí operačního systému Microsoft Windows Server.

OpenNebula

Oproti OpenStacku vyniká Opennebula jednoduchostí a intuitivností. Pomocí OpenNebuly lze budovat plnohodnotná IaaS a PaaS cloudová prostředí s nízkými náklady na realizaci a bez nutnosti hlubokých technických znalostí administrátorů cloudu.

Mellanox

Velmi kvalitní Ethernet a Infiniband přepínače, které úspěšně využíváme téměř ve všech našich řešeních a jsou základem mnoha z výše uvedených. Je až s podivem, jak vysoký datový tok s jak malým zpožděním tyto přepínače nabízí za velmí přijatelné ceny.

Potřebujete konzultaci?

Rádi připravíme individuální řešení

11 + 12 =

Certifikovaný partner

+420 606 641 187