IBM Infrastrukturní řešení

IBM je jeden z největších světových výrobců v oblasti informačních technologií a předním inovátorem s největším počtem patentů na světě. Díky tomu nám IBM technologie umožňují nabízet špičková řešení v oblasti hardwarových a softwarově definovaných řešení.

IBM Storage

IBM Storage je ucelené portfolio nástrojů a řešení pro pokrytí všech potřeb v oblasti ukládání dat, zabezpečení a správy dat zákazníků všech velikostí a potřeb. Najdeme zde standardní disková pole Storwize, unikátní allflash disková pole, virtualizační nástroje, pásková řešení a softwarově definovaná uložiště.

IBM Spectrum Storage

IBM Spectrum Storage je rodina produktů pro softwarově definovaná řešení, díky kterým je IBM dlouhodobě uznávaná jako #1 na celosvětovém trhu softwarově definovaných uložišť.

IBM Ranked # 1 in Worldwide Software-Defined Storage Software Market

 

  • IBM Spectrum Protect
    • Řešení pro zálohování a archivaci dat, dlouhodobě uznávané jako vedoucí hráč na trhu. Dříve známé jako Tivoli Storage Manager.
  • IBM Spectrum Scale
    • Paralelní souborový systém pro vytváření souborových a objektových uložišť s vynikající škálovatelností a ověřenou robustností. Vhodné řešení pro archivy, základ privátních cloudů, hierarchická uložiště a mnohá další použití.
  • IBM Spectrum Accelerate
    • Softwarově definované řešení, původní IBM XIV je dodáváno jako software. Tímto řešením jsme schopni realizovat hyperkonvergovaná řešení pro VMware platformu.

IBM Power servery

Serverová platforma založená na IBM procesorech Power. Díky vysokému výkonu a spolehlivosti, je vhodná primárně pro databázové servery, aplikační servery nebo analytické aplikace. Díky široké podpoře a virtualizaci PowerVM, je vhodná také pro konsolidace různých systémů na jednotnou infrastrukturu. Díky tomu dochází k výrazným úsporám na celkových nákladech. Příkladem může být provoz SAP HANA, SAP nad jinými DB společně i s dalšími aplikacemi na jednom prostředí.

Všechna výše uvedená řešení nabízíme také jako službu, případně i jako službu v cloudu z certifikovaného TIER III datového centra.

Další informace o nabízené službě můžete nalézt zde

Potřebujete konzultaci?

Rádi připravíme individuální řešení

13 + 14 =

Certifikovaný partner

+420 606 641 187